Spooky Boxing — brezplačna spletna igra
Spooky Boxing
5.6 / 10
Nalaganje...
Spooky Boxing — brezplačna spletna igra
Spooky Boxing
Ti ta igra ni všeč?
Povej nam zakaj
Nadaljuj na telefonu
Skeniraj QR kodo, da odpreš to igro na svoji mobilni napravi.
Kako igrati
Spooky Boxing — brezplačna spletna igra

Spooky Boxing

Strašljiv boks

Ocena
5.6 (9 glasov)
Tehnologija
HTML5 (Javascript)
Platforma
Brskalnik (namizje, mobilne naprave, tablice)
Usmerjenost zaslona
Pokončno
Izid
Oktober 2026
Ime
Strašljiv boks (Spooky Boxing)
Kategorija
Pretepanje
Vsebina
Prijazno za otroke Brez krvi Brez krutosti

Spooky Boxing in ring z 12 pošastmi

V Spooky Boxing izberete eno od 12 pošasti in vstopite v strašljiv ring. To je eden tistih dvobojev, kjer o izmenjavi udarcev odločajo udarci, križanci in nabit aperkat. Po zmagah odklenete komični konec za vsakega borca.

Kako začeti boj v Spooky Boxing

  • Izberite borca z zahtevano sposobnostjo.
  • Držite blok ali se izognite napadu pred odgovorom.
  • Napolni zgornji rez na polno 10/10.

Kateri udarci delujejo v Spooky Boxing

V boju izmenjujete udarec, križec in nabit zgornji rez. Sovražnik vrača udarec, zato sta za protinapad potrebna blokiranje in izmikanje. Po bloku odgovorite z udarcem, tako kot v Troll Boxingu.

Koliko borcev je na voljo v Spooky Boxing

Igra ima 12 pošasti z edinstvenimi sposobnostmi. Pojdite skozi srhljive arene in odklenite komični konec vsakega borca. Enak tempo ne ustreza vsem, ker imajo liki različne sposobnosti.

Kako igrati

PC:

  • A/D ali ←/→ - gibanje
  • W ali ↑ - blok
  • S ali ↓ - izogibanje
  • Z ali J - udarec
  • X ali K - križ
  • C ali L - aperkat
  • P ali Esc - premor

pametni telefon:

  • Tapnite - napadite in se izmikajte
  • Tap - vstajanje po knockdownu